o-nas-header

Sprzedaż materiału siewnego i środków ochrony roślin – O firmie

11 lat temu w maju roku 2006 rolnicy wraz producentami rolnymi powołali do życia Grupa Producentów Rolnych „ZIARNO” Sp. z o.o. Głównym obszarem działalności nowo postawnego  podmiotu zostały powiaty: bydgoski, toruński i chełmżyńskiego.

W ofercie firmy znalazły się następujące pozycje skup i transport płodów rolnych oraz sprzedaż materiału siewnego i środków ochrony roślin oraz nawozów. Z czasem dołączono do nich również dodatkową usługę – sprzedaż węgla.

Dziś dział zaopatrzenia i handlu spółki oferuje rolnikom pełen asortyment wszelkich środków ochrony roślin. Z uwagi na specyfikę branży, jaką jest obsługa rolnictwa, każdy klient może uzyskać profesjonalna pomoc oraz doradztwo w zakresie stosowania kupowanych środków. Kompetentni pracownicy przedsiębiorstwa służą pomocą w doborze i ustalaniu dawek w zależności od uprawy i warunków na polu, a nasze wieloletnie doświadczenie polowe pozwala znajdować skuteczne rozwiązania w walce z chwastami, szkodnikami i chorobami grzybowymi roślin.

W trosce o wysoki standard usług, każde zamówienie jest traktowane indywidualnie, a stali klienci mogą liczyć na preferencyjne warunki zakupu i transportu. Firma oferuje konkurencyjne ceny sprzedawanych produktów. Istnieje również możliwość sprowadzenia towaru którego firma nie posiada w ciągłej sprzedaży (towar na specjalne zamówienie).

Sprzedaż oferowanych przez firmę produktów trafia do odbiorców indywidualnych oraz hurtowych naszego regionu. Nasi pracownicy na zainteresowanych czekają w siedzibie oraz 8 oddziałach firmy.

Spółka została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000256304.

Kapitał założycielski 55 000 zł.