Grupa Producentów Rolnych „ZIARNO” Sp. z o.o. powstała w maju 2006 roku zrzeszając Rolników oraz Producentów Rolnych z powiatów: Toruńskiego, Bydgoskiego oraz Chełmińskiego.
Firma zajmuje się skupem płodów rolnych oraz sprzedażą środków ochrony roślin, nawozów, materiału siewnego oraz węgla.

Dział zaopatrzenia i handlu oferuje rolnikom pełen asortyment wszelkich środków ochrony roślin. Z uwagi na specyfikę branży, jaką jest obsługa rolnictwa, każdy klient może uzyskać profesjonalna pomoc oraz doradztwo w zakresie stosowania kupowanych środków. Kompetentni pracownicy przedsiębiorstwa służą pomocą w doborze i ustalaniu dawek w zależności od uprawy i warunków na polu, a nasze wieloletnie doświadczenie polowe pozwala znajdować skuteczne rozwiązania w walce z chwastami, szkodnikami i chorobami grzybowymi roślin.

W trosce o wysoki standard usług, każde zamówienie jest traktowane indywidualnie, a stali klienci mogą liczyć na preferencyjne warunki zakupu i transportu. Firma oferuje konkurencyjne ceny sprzedawanych produktów oraz istnieje możliwość sprowadzenia towaru którego firma nie posiada w ciągłej sprzedaży (towar na specjalne zamówienie).
Sprzedaż oferowanych przez firmę produktów trafia do odbiorców indywidualnych oraz hurtowych naszego regionu. Nasi pracownicy na zainteresowanych czekają w siedzibie oraz 5 oddziałach firmy.

Spółka została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000256304.
Kapitał założycielski 55 000 zł.