509 466 397
723 318 353
SZYBKO!
SPRAWENIE!
EFEKTYWNIE!
III DNI POLA – relacja

6 czerwca br. w Cichoradzu odbyły się III DNI POLA, które zorganizowane zostały przez naszą firmę oraz GPR „Ziarno” Sp. z o.o. na terenie Gospodarstwa Rolnego Beaty i Stefana Kowalskich.

DSC_2442

Punktualnie o godzinie 10:20 Prezes oficjalnie powitał wszystkich rolników, zaproszonych gości oraz miłośników rolnictwa. Kolejnym punktem programu były konsultacje z przedstawicielami czołowych firm rolniczych. Były to firmy nawozowe, nasienne, ochrony roślin, maszyn rolniczych, samochodowe oraz firmy związane z usługami. Oczywiście wśród nich było także stoisko organizatorów na którym rolnicy mogli skorzystać z doradztwa rolniczego oraz zapoznać się z najnowszą ofertą firm. Około godziny 12:00 wszyscy goście zebrali się w jednym miejscu by wspólnie przejść na poletka demonstracyjne oraz obejrzeć pokazy maszyn rolniczych podczas prac polowych. Na uczestników tego wydarzenia oprócz wystawców czekało także wiele atrakcji przygotowanych przez organizatorów oraz firmę Agro-Perfect, między innymi: monster track, kłady, dmuchana giga siatkówka z trampoliną, zjeżdżalnia czy też basen z piłeczkami. Nie obyło się także bez konkursów, z nagrodami sponsorowanymi przez wystawców, dla rolników (przewożenie snopka siana ładowarką, slalom zabytkowym ciągnikiem typu „ciapek” – Ursus C330 z przyczepą). Najmłodsi mogli się zmierzyć w licznych konkurencjach (m.in. przeciąganie liny, bieg w workach) cieszących się bardzo dużym zainteresowaniem. Około godziny 14:00 rozpoczęło się wspólne grillowanie, które zdecydowanie wyróżnia Dni Pola w Cichoradzu na tle innych tego typu imprez.

 DSC_2553

5

DSC_2493

4

„Z roku na rok nasze Dni Pola cieszą się coraz większym zainteresowaniem. W tym roku odwiedziło nas znacznie więcej osób niż się tego spodziewaliśmy.” – wspomina Stefan Kowalski (gospodarz imprezy).

DSC_2540

„Dni Pola w Cichoradzu to pokazy czołowych firm z branży rolniczej, demonstracja poletek, konkursy dla najmłodszych i tych nieco starszych, wspólne grillowanie ale przede wszystkim to dobra zabawa, na której zależy nam najbardziej” – Bartosz Maniszewski (Dyrektor ds. handlowych GPR „Ziarno” Sp. z o.o.)

1

Degustacji win austriackich przywiezionych przez producenta Nourivit -Josef’a Steiner.

3

Już dziś zapraszamy wszystkich rolników oraz miłośników rolnictwa na IV DNI POLA, które odbędą 4 czerwca 2016 r. w Cichoradzu.